solmaz yapı hakkinda

Hakkımızda

1981 yılında başladığımız inşaat tecrübemizi, 2009 yılında kurduğumuz TİRE SOLMAZ YAPI ile çeşitli tesis,apartman ve yaşam alanları inşa ederek yapı sektöründeki faaliyetlerine devam etmektedir. Zamanla yapı sektöründeki çalışmalarının hacmini artıran Solmaz Yapı, kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile özel sektörde bölgesinde lider firma olarak öne çıkmıştır. Şirketimiz gerçekleştirdiği projeler ile gayrimenkul sektörunde güçlü bir yatırım şirketi olmayı başararak,günümüzde binlerce insanın,güven ve huzur içinde yaşadığı projeleri hayata geçirmiştir.

Solmaz Yapı proje aşamasından, iç mimari düzenlemesine kadar gereksinim duyduğu bütün ekip ve ekipmanı kendi bünyesinde toplamakta, zamanın ve değişen yaşam kültürlerinin karşısında esnekliğini koruyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle Solmaz Yapı hayata geçirdiği bütün projeler başarı ile sonuçlanmaktadır. Kazanılan başarılar bugün Solmaz Yapı sektöründe yenilikçi, güvenilir ve öncü bir kimlik edinmesini sağlamış, sektörünün öncü firmaları arasına yerleştirmiş ve bölgesinin en kuvvetli inşaat şirketlerinden birisi konumuna taşımıştır.

Bütün projelerinde fonksiyonel, bir konsepti olan, konforlu, güvenli ve insana kendini özel hissettiren tasarımlara imza atan Solmaz Yapı, günümüz insanının ihtiyaç duyabileceği, hayatlarını kolaylaştıracak, mevcut teknolojik gelişmeleri barındıran ve çevreci uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Tüm bu projeleri uygularken yenilenebilir malzemeler ve sürdürülebilir işletme alanları ile düşük enerji kullanımlı ürünler, su tasarrufu sağlayan armatürler, doğal vantilasyon ile serinlemeyi sağlayan ve doğal gün ışığının en verimli şekilde kullanıldığı ürünler kullanan Solmaz Yapı, yerleşim tercihleri ile de kullanıcılara önemli avantajlar sağlamaya özen göstermektedir.Solmaz Yapı tamamlanan tüm projelerinin satış ve pazarlama süreçlerini de profesyonel bir yaklaşımla organize etmekte; bilinçli pazarlama iletişimleri sayesinde daha projelerinde yaşam başlamadan artı değer katmaktadır.
Tire Solmaz Yapı

YAŞAM KALİTENİZİN MİMARI

40

Başarılarla Dolu Yıl
Binlerce Mutlu Müşteri

Türkiye'de Nerelerdeyiz ?

İzmir

TİRE OFİSİ
+90 (232) 512 92 27

Eskişehir

BATIKENT OFİSİ
+90 (533) 473 74 17

İletişime Geç !

İletişim
Teşekkür ederiz !Mesajınızı aldık en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
Mesajınız Gönderilemedi.